Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zegarki Divery Męskie

( ilość produktów: 4 )

Zegarek męski nie musi być jednie wiernym towarzyszem garnituru. Z powodzeniem może także towarzyszyć właścicielowi w wykonywaniu wielu sportów… nawet podwodnych! Wszystko dzięki temu, że na rynku dostępne są zegarki divery, które mają odrobinę więcej funkcji niż standardowe czasomierze. 

Co to są zegarki divery?

Nazwa zegarków divery pochodzi z języka angielskiego i w luźnym tłumaczeniu oznacza po prostu „nurkowanie”. Stąd już łatwa droga do dedukcji dla kogo ten typ zegarków będzie najbardziej odpowiedni lub kto będzie korzystał z jego funkcji najczęściej. Ten typ zegarków przeznaczony jest w szczególności dla osób, które pływają lub nurkują i chcą mieć swój czasomierz zawsze przy sobie.   Zegarki divery charakteryzują się więc wysokim poziomem wodoszczelności i posiadają dodatkowe funkcje jak pokaźny rozmiar, specjalnie wzmocnienia i odporność na wysokie ciśnienie. Jedną z najbardziej charakterystycznych części zegarków divery jest obrotowy pierścień, który nadaje jeszcze większej wyrazistości lunecie i ułatwia pomiar czasu, kiedy znajdujesz się pod wodą. 

Co wyróżnia zegarki divery?

Zegarki, które przeznaczone są do nurkowania czy pływania muszą spełniać pewne normy. Pierwszą z nich jest to, że tego typu czasomierz musi mieć minimum 200m wodoszczelności. Zdarzają się zegarki, które posiadają mniejszą wodoszczelność od 30m do 100m, ale wtedy nie mogą nosić nazwy divery tylko „typ divery”. Warto zwrócić na to uwagę w czasie zakupu tego typu zegarka, ponieważ przez nieuwagę można zanurkować za głęboko i zalać czasomierz, co w konsekwencji sprawi, że nie będzie się on już nadawał do jakiegokolwiek użytku.   Zegarki divery otrzymują także specjalne certyfikaty, które potwierdzają ich wodoszczelność, dzięki czemu w trakcie użytkowania można być bezpiecznym o to, że zegarek po wysuszeniu dalej będzie funkcjonował w prawidłowy sposób. 

Zegarki męski divery – charakterystyka

Zegarki do nurkowania czy pływania muszą mieć dużą widoczną tarczę, a większość z nich pokryta jest dodatkowo warstwą fluorescencyjną lub posiada podświetlenie tarczy. Jednak poza funkcjami, które przydają się w wodzie, zegarki divery są także niezwykle użytkowe na powierzchni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić tego typu zegarek na co dzień czy do pracy. Wielką zaletą zegarków męskich divery jest to, że wyglądają niepozornie, ale pod tarczą skrywają prawdziwą moc! 

Zegarki divery w sklepie Pepegi

W ofercie sklepu można znaleźć różnorodne propozycje zegarków męskich divery, które zachwycają nie tylko swoim ponadczasowym wyglądem, ale także funkcjonalnością. W zależności od modelu można nabyć zegarek wodoodporny lub wodoszczelny i nawet w czasie pływania mieć przy sobie swój ulubiony czasomierz. Jeśli do tej pory był to wielki problem, to właśnie mamy na to idealne rozwiązanie!

Płeć
Marka
Rodzaj zegarka
Kolor tarczy
Kolor paska
Wodoszczelność
Przedziały cenowe
pixel