Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piórniki Dziecięce

( ilość produktów: 24 )

Koniec sierpnia to czas na kompletowanie szkolnych akcesoriów. Oprócz zeszytów, książek ważny jest również piórnik. To w nim można schować wszystkie kredki, długopisy, ołówek, gumkę do mazania i inne pisaki. Twoje dziecko uwielbia kolorowe piórniki? Woli te z jedną przegródką czy duże rozkładane? Każdy mazak musi mieć swoje osobne miejsce czy wszystkie mogą leżeć razem pomieszane? W zależności od wygody korzystania z przyborów do pisania wybierz odpowiedni piórnik dla swojego dziecka. Z pewności młodsi, jak i starsi znajdą coś dla siebie. W szczególności, że posiadamy produkty markowych producentów. Piórniki dziecięce w Pepegi są różnorodnych wzorach. Przejrzyjcie wspólnie wszystkie propozycje i spraw przyjemność swojemu maluchowi. Może dzięki przepięknemu piórnikowi będzie chętniej chodziło do przedszkola lub szkoły? Sprawdź to. Rodzaje piórników dziecięcych Outlet Pepegi oferuje stylowe piórniki dziecięce. W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne rozwiązania do schowania przyborów szkolnych. Proponujemy m.in.: piórnik z jedną przegródką, piórnik z rączką, piórnik w kształcie kosmetyczki, piórnik w stylu torebki, rozkładany piórnik. W zależności od upodobań Twojego dziecka wybierz dla niego idealny piórnik. Może to właśnie dzięki niemu będzie chętniej chodziło do przedszkola czy szkoły. Jednokolorowe, w kratkę, w kwiatki, z księżniczkami i wiele innych wzorów. Proponowane piórniki dziecięce z pewnością zmieszczą wszystkie potrzebne przybory szkolne.

Przydatne akcesoria szkolne - piórniki dziecięce dla małych i dużych

W sklepie Pepegi znajdziesz piórniki dziecięce dla tych najmłodszych, uczęszczających do przedszkola, które używają przede wszystkim kredek oraz na starszych – nastolatków, których chcą mieć modne piórniki, w których mają tylko najpotrzebniejsze pisaki tj. długopis, ołówek, gumka do mazania i korektor. Szukając piórników dziecięcych, możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki. Z pewnością przyspieszy to znalezienie odpowiedniego produkty. Zwróć uwagę na takie parametry jak:producent,kolor,rozmiar.

Dziecięce piórniki w Pepegi

Dakine to przewodnią marka piórników w outlecie Pepegi. Doskonałe wykonanie i różnorodne wzory przypadną do gustu każdego. Dodatkowo ich funkcjonalność pomieści wszystkie długopisy, ołówki czy kredki. Oprócz niej posiadamy także dziecięce piórniki firmy Ouicksilver, Roxy, Burton oraz Disney. Nastolatkowie wybierają w szczególności piórniki Dakine. Pokaż je swojemu dziecku i przekonaj się o tym. Zdobądź modny piórnik, który będzie uwielbiało Twoje dziecko!

Marka
Przeznaczenie
Kolor
pixel