Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sportowe Zegarki Męskie

( ilość produktów: 9 )

Mężczyźni kochają uprawiać sport! A jak najlepiej mierzyć wyniki i ścigać się z samym sobą? Przez sportowy zegarek! Każdy fan sportu powinien mieć czasomierz, który będzie towarzyszył mu w czasie kolejnych biegów czy wizyt na siłowni. Dzięki temu jeszcze lepiej będzie mógł mierzyć swój postęp i stawiać przed sobą nowe wyzwania. 

Sportowe zegarki męskie – funkcje

To, co czyni zegarek tym sportowym to jego funkcje. Pierwszą z nich jest chronograf, który pełni funkcję stopera. Umieszcza się go na tarczy zegarka i uruchamia przyciskami, które każdy model posiada w miejscach, które są do tego przystosowane. Chronograf pomaga w precyzyjnym mierzeniu czasu, z dokładnością co do ułamka sekundy. Ta funkcja spodoba się w szczególności biegaczom, lekkoatletom i osobom ćwiczącym na siłowni.   Inne funkcje, które posiada typowy sportowy zegarek, to np. wysokościomierz, kompas, termometr, a nawet technologia Bluetooth. Zegarki sportowe są także projektowane w taki sposób, by być odporne na wstrząsy i uszkodzenia. Na bazie najnowszej technologii produkuje się także takie czasomierze, którym nie starsze są brud, kurz, błoto czy rdza. 

Sportowe zegarki to stylowe zegarki

Mężczyźni kochają sportowe zegarki, ale to wcale nie oznacza, że muszą być one mniej atrakcyjne wizualnie od tych klasycznych czy eleganckich. Sportowe męskie zegarki są niezwykle atrakcyjne wizualnie i przyciągają wzrok. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, posiadają dużą tarczę i masywne wskazówki, co od razu dodaje mężczyźnie charakteru. Po wyglądzie można także poznać, czy dany zegarek wykonany jest z precyzją i dbałością o szczegóły. Znane i cenione marki nie pozwalają na to, by jakikolwiek model zegarka odbiegał wyglądem od pozostałych. 

Sportowe zegarki do biegania

Warto także wspomnieć o zegarkach do biegania, które przydadzą się szczególnie tym, którzy na co dzień uprawiają jogging. Ułatwiają one treningi i dodatkowo mobilizują do działania. Bez względu na to, czy jest się biegaczem amatorem, czy profesjonalistą taki zegarek może być niezwykle pomocy. Najlepsze zegarki do biegania wykonane są z gumy i posiadają silikonowe paski. Wszystko po to, by w czasie biegania czuć się komfortowo, a zegarek nie zniszczył się od potu. Tego typu zegarki posiadają także funkcję mierzenia tempa biegu i zapamiętują przebyty dystans.  

Sportowe zegarki dla mężczyzn w sklepie Pepegi

W ofercie sklepu Pepegi dostępne są zegarki, które nie tylko pomagają w osiąganiu coraz to lepszych wyników sportowych, ale również będą świetnie prezentować się na każdym męskim nadgarstku. W naszym sklepie znajdują się same modele, które łączą w sobie funkcjonalność z wyglądem, ponieważ nie trzeba wybierać jedno albo drugiego.   Dodatkowo nie można nie wspomnieć o niezwykle atrakcyjnych cenach, które jeszcze bardziej zachęcają do zakupu tego typu zegarka. A od kupna już prosta drogo do zmiany życia na sportowy i pełen aktywności.

Marka
Przeznaczenie
Kolor
Rozmiar
Przedziały cenowe
pixel