Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sportowe Zegarki Damskie

( ilość produktów: 2 )

Sport to zdrowie, a wiadomo, że do uprawiania sportu czasem potrzeba dodatkowych przyborów. Jednym z nich z pewnością jest sportowy zegarek damski. Panie, które cenią sobie sprawdzanie swoich wyników i wytrzymałość, powinny postawić na taki właśnie czasomierz. Tego typu zegarki bardzo często wyposażone są także w dodatkowe funkcje jak krokomierz, stoper, GPS czy możliwość pomiary pulsu. Jeśli jakaś kobieta żyje aktywnie, nie powinna zapomnieć o sportowym zegarku. 

Sportowe zegarki damskie – funkcje

Poza odmierzaniem czasu, sportowe zegarki posiadają wiele funkcji, które przydają się w trakcie uprawiania sportu. Większość sportowych zegarków mierzy puls, co jest niezwykle ważne w trakcie wykonywania ćwiczeń czy aktywności biegowych. Niektóre z czasomierzy posiadają także moduł GPS, który pozwala na śledzenie trasy biegu, a także analizę parametrów treningu. Jednak takie funkcje częściej niż w zwykłych zegarkach spotykane są w urządzeniach typu smartwatch, które dotrzymują kroku w niezwykle aktywnym życiu. 

Jakie są najmodniejsze sportowe zegarki?

Najpopularniejszymi zegarkami sportowymi są te, które pochodzą od marek Baby-G czy Casio Sport. Ich produkty doskonale wpasowują się w aktywny styl funkcjonowania kobiet oraz pozwalają na korzystanie z pełni życia oraz wykonywanie treningów na 100%. W zegarkach rozwinięte są także funkcje stopera, timera, a także fitness trackingu – wszystko po to, aby można było mierzyć swoje postępy.   Po czym można poznać dobrze wykonany zegarek sportowy? Po tym, że nie wygląda jak przedmiot do uprawiania sportu! Można nosić go także do codziennych stylizacji i prezentuje się tak samo dobrze, jak modele klasyczne czy eleganckie. Z tą małą różnicą, że pod tarczą kryje w sobie o wiele większą moc, która szczególnie sprawdza się w trakcie uprawiania sportu. 

Sportowy zegarek damski na prezent

Jeśli ktoś szuka praktycznego i wyjątkowego prezentu, tego typu zegarek będzie idealnym rozwiązaniem. Każda kobieta, która aktywnie spędza swój wolny czas i uwielbia sport, na pewno będzie zadowolona z prezentu, jakim będzie sportowy zegarek damski. Tego typu czasomierze występują w specjalnych zestawach prezentowych, które dodatkowo można spersonalizować a pomocą grawera lub dodatkowej opaski sportowej. 

Sportowe zegarki damskie w sklepie Pepegi

W ofercie sklepu Pepegi dostępne są zegarki, które nie tylko pomagają w osiąganiu coraz to lepszych wyników sportowych, ale również będą świetnie prezentować się na każdym kobiecym nadgarstku. W naszym sklepie znajdują się same modele, które łączą w sobie funkcjonalność z wyglądem.   Dodatkowo nie można nie wspomnieć o niezwykle atrakcyjnych cenach, które jeszcze bardziej zachęcają do zakupu tego typu zegarka. A od kupna już prosta drogo do zmiany życia na sportowy i pełen aktywności.  

Marka
Rodzaj zegarka
Kolor tarczy
Kolor paska
Wodoszczelność
Przedziały cenowe
pixel